У Миколаєві перевізники вимагали від президента та уряду повернути їм законний спосіб заробітку

У Миколаєві відбулась акція протесту пасажирських перевізників. Вони вимагали від президента та уряду скасувати обмеження та розблокувати приміське і міжміське сполучення. Тим самим повернути їм законний спосіб заробітку.

Водій підприємства «Миколаїв – авто» Віталій Тимощук до карантину перевозив людей за маршрутом «Миколаїв – Одеса». За його словами, уже закінчились кошти і більше немає змоги сидіти без роботи, а  треба  утримувати сім‘ю.

Одна з вимог мітингувальників – повернути роботу тисячам співробітників транспортних компаній області. Адже кілька місяців вони перебувають без коштів для існування. За офіційними підрахунками по Миколаївській області втратили роботу понад 2,5 тисячі робітників цієї сфери, яким необхідно навчати дітей, годувати сім’ї, платити кредити.

Дивіться також: Миколаївські підприємці видерлись на дах МАФа, щоб запобігти зносу тимчасової споруди

За словами директора компанії-перевізника зараз, коли не працюють офіційні маршрути – цю сферу захопили нелегали. Учасники акції заявили,що готові працювати із дотриманням всіх санітарних вимог МОЗу. Головне, чого вони прагнуть, щоб їх почули і дали чітку відповідь, коли вони зможуть повернутися на роботу.

Нагадаємо, в Україні почався перший етап пом’якшення карантину.

Раніше повідомлялось, голод через пандемію COVID-19 може зачепити чверть мільярда людей — ООН.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram