Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю

У Миколаєві підприємець намагається встановити МАФ за підробними документами

Департамент протидії корупції Миколаївської міськради планує в судовому порядку скасувати право власності на черговий МАФ, який зводять на тротуарі.
Незаконне будівництво виявилося законної реконструкцією. Про це повідомив директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

Неподалік від перехрестя проспекту Миру та Театральної почали відбудовувати об’єкт на тротуарі. Як тільки-но розпочалися роботи, ми виїхали з перевіркою.

З’ясувалося, що у господаря є діюче право власності на нерухоме майно. Його зареєстрував державний реєстратор керуючись наявністю технічного паспорту, з присвоєнням адреси, на підставі сумнівної довідки від департаменту архітектури та містобудування.

За нашими даними, така довідка не видавалася. Всі зібрані матеріали ми направили до правоохоронних органів для правової оцінки дій державного реєстратора. А також звернулися до юридичного департаменту з тим, щоб спробувати в судовому порядку відмінити право власності.

Сподіваюся горе-підприємці зрозуміють, що оформлення таким чином право власності навряд врятує. Лише тягнуть час», – Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю

Нагадаємо, що Миколаївська міська рада відправила на відпочинок 610 дітей пільгових категорій

Як раніше повідомлялось, Василь Капацина повідомив про продовження судової тяганини із “Океаном”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram