
В Миколаєві зафіксовано ще одну смерть від коронавіруса
Від COVID-19 померла 76-річна жителька Миколаєва, про що повідомила директорка Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Світлана Федорова. Всього на Миколаївщині вже зафіксовано 17 смертельних випадків після захворювання на COVID-19. Сьогодні знову померла пацієнтка, у нас. Коронавірус, пневмонія, 76 років. Вірите ви в “корону” чи ні? Вірус є. Кількість хворих











