Молодіжна політика – це соціальний ліфт для молоді, – Олександр Рябенко

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко впевнений, що активна участь у молодіжних організаціях стимулює рух молоді вгору по соціальній ієрархії.

Про це він розповів у програмі “Діалог” під час ефіру на телеканалі “МАРТ”.

Олександр Рябенко зазначив, очолюваним ним нині управління було створено у 2017 році з метою змістовного дозвілля, розвитку та професійного становлення молоді.

Наше управління (прим.ред. – управління молодіжної політики Миколаївської міської ради) безпосередньо співпрацює з молодіжними громадськими організаціями, з органами студентського самоврядування і діяльність його спрямована на те, щоб підтримати молодих активістів у їх становленні у житті, розвитку міста і молодої людини, як особистості. Це справжній соціальний ліфт для молоді, – резюмує очільник управління молодіжної політики.

Дивіться також: У міськраді відзначили активну молодь Миколаєва

Він додав, що прямої підтримки від громадських організацій управління молодіжної політики отримувати не може. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Про проведення конкурсу” і відповідним рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради, управління може приймати від громадських організації ідеї для реалізації молодіжних проєктів, серед яких проводиться конкурс програм.

Перший конкурс програм у цьому році був проведений у лютому місяці: було підтримано 14 громадських пропозицій і членських проєктів – на загальну суму 150 тисяч гривень. Деякі з них були реалізовані до початку карантину (прим.ред. – до середини березня), деякі будуть перепрофільовуватись і реалізовуватись у подальшому, – повідомив Олександр Рябенко.

Начальник управління молодіжної політики анонсував, нещодавно було оголошено про другий конкурс проєктів і прийом документів буде проходити до 21 серпня. Загальний бюджет на другий конкурс також складає 150 тисяч гривень, а термін реалізації проєктів з вересня по грудень 2020 року.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич розповів про дорожню стратегію для великовантажівок у Миколаєві

Олександр Рябенко стверджує, Миколаїв багатий на активну та креативну молодь, яка є досить багатовекторною і прагне реалізувати себе у багатьох напрямках. За словами очільника управління молодіжної політики – це створює для нього додатковий стимул працювати на благо місцевої молоді і підкреслив, що “молодість не у паспорті і віці, а у душі”.

Мені складно виділити когось конкретно, щоб ніхто не образився, адже кожен з них є потужним у своїй сфері. Слід зазначити, що у нас діє молодіжно-консультативний орган – це рада з питань молодіжної політики при міському голові, до складу якої входить 49 представників громадських організацій і органів студентського самоврядування у місті. Це число вже говорить про наш потенціал, – розповів Олександр Рябенко.

Нагадаємо, 26 червня, напередодні державного свята – Дня молоді у Миколаївській міській раді відбувся урочистий прийом для активної і творчої молоді міста.

Як відомо, «Молодь може»: львів’яни створили Всеукраїнську платформу для молоді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram