Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаївській мерії відбувся урочистий прийом активної молоді

26 червня, напередодні державного свята – Дня молоді у Миколаївській міській раді відбувся урочистий прийом для активної і творчої молоді міста.

Про це повідомляють наші кореспонденти, відвідавши урочистий захід.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав молодих миколаївців, закликавши їх ставити завжди високі цілі і побажав реалізувати кожному свій талант.

Не бійтесь діяти, ставте амбітні цілі, дивуйте світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Я вірю в те, що кожен з вас  реалізує свій талант і у своїх починаннях неодмінно досягне найвищих вершин. – сказав мер Миколаєва.

Фото: Миколаївська міська рада
Фото: Миколаївська міська рада

Начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко розповів, що цього року внаслідок запровадження карантину захід відбувається в обмеженому форматі. Однак пообіцяв, у разі сприятливих обставин масштабні святкування Дня молоді планують провести у серпні. 

Наша молодь свідома, відповідальна, активна і готова змінювати себе та свою громаду. Сьогодні нам є, чим пишатися! Миколаїв увійшов у ТОП 10 міст України з розвитку молоді. Насамперед це заслуга молодих лідерів. Хочу побажати всім енергії для нових перемог, позитиву, і найголовніше, міцного здоров’я, – привітав зі святом начальник управління молодіжної політики.

Фото: Миколаївська міська рада

Перші особи міської влади відзначили найактивнішу молодь Миколаєва нагородами, грамотами та подяками. Після завершення офіційної частини гостям свята свої музичні подарунки дарував вокальний колектив «Radiostars».

Фото: Миколаївська міська рада
Фото: Миколаївська міська рада

Нагадаємо, 5 червня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич разом з депутатами міськради і очільниками муніципальних установ привітали представників миколаївських ЗМІ з професійним святом.

Як відомо, львів’яни створили Всеукраїнську платформу для молоді «Молодь може».

Раніше повідомлялось, Глава комітету Верховної Ради України з питань соцполітики і захисту ветеранів Галина Третьякова заявила, що не збирається йти з посади через скандал з “неякісними дітьми”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram