Олександр Сєнкевич привітав зі святом миколаївських журналістів

Автор фоторепортажу – Тетяна Коптєва

5 червня, напередодні святкування Дня журналіста, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич разом з депутатами міськради і очільниками муніципальних установ привітали представників миколаївських ЗМІ з професійним святом.

На внутрішньому подвір’ї будівлі Миколаївської міської ради, у святковій атмосфері журналісти, кореспонденти, головні редактори, директори та інші працівники різноматніх засобів масової інформації відзначили всеукраїнське професійне свято – День журналіста.

Робіть свою роботу так, як вважаєте її необхідно робити. Кожен із вас – доросла людина, у кожного є своя позиція, у кожного із вас є якась місія, котрий кожен її визначає для себе сам. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги і професійних успіхів, – привітав журналістів Олександр Сєнкевич.

Міський голова зазначив, що робота журналіста дуже важлива, адже джерел інформації у сучасному світі дуже багато, а роль журналіста полягає у її ретельному опрацюванні та донесенню до читачів.

Упродовж вечора працівники миколаївських медіа мали можливсть відпочити і поспілкуватись між собою у неформальній атмсофері.

Нагадаємо, в Україні відзначають День журналіста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram