ФОТО: Forpost

Слова підібрані невдало, – Третьякова заявила, що не збирається звільнятись через скандал з “неякісними дітьми”

Глава комітету Верховної Ради України з питань соцполітики і захисту ветеранів Галина Третьякова заявила, що не збирається йти з посади. Нардепка назвала скандал навколо себе організованим ззовні булінгом.

Глава комітету заявила, що слова підібрала невдало, через хвилювання під час публічного виступу. Про це Третьякова написала у дописі на Facebook.

Нікуди не збираюсь йти під тиском зовні. Буду робити свою справу, реалізовувати план законодавчих ініціатив (реформ), який розробляла все своє життя І не мала жодної можливості його реалізувати якби не наш Президент та Андрій Єрмак. Бо ходила й пропонувала цей план всім політичним силам, – написала Третьякова.

Вона зазначила, що її слова про дітей “низької якості” є невдало підібраними.

Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів? Й досі намагаюся впоратися з прискореним серцебиттям перед подібними виступами. Щодо дискримінації. Ми ще навчимось відрізняти дискримінацію у наявних суспільних процесів від розмов. І ми ще навчимось боротись з тими, хто каже про боротьбу з дискримінацією, але породжує її своїми діями, – додала нардеп.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2880269522071687&id=100002660029319

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до далекобійників. У ролику глава держави назвав водіїв “засранцями”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram