«Молодь може»: львів’яни створили Всеукраїнську платформу для молоді

Молодіжна політика в Україні стрімко розвивається, адже юних ідейників стає все більше. Утім ресурсів задля збагачення досі бракує. Двоє друзів створюють унікальний проєкт. «Молодь може» – це Всеукраїнська платформа для молоді та про неї.

Створили її львів’янин Дмитро Донченко, що ще зі студентських років вів активну молодіжну громадську діяльність. Він заснував громадську організацію «Територія ініціативної молоді»,  де кожен юний та натхненний може знайти себе: тут пишуть, досліджують, спілкуються та розвивають добрі справи.

Його партнеркою з ідей стала Лілія Боднар – засновниця проєкту для майбутніх медійників «Типові журналісти». Дівчина також активна та цілеспрямована, працювала на телебаченні та розуміє, наскільки важливе інформаційне виховання та спілкування для молодих людей.

Як засновники бачать розвиток проєкту

Дмитро та Лілія поки формують остаточний варіант відтворення, утім вже складений план реалізації.

«Там будуть різні рубрики: запрошення успішних людей, що творять молодіжні ініціативи, розвивають  чи ті, хто сам ще юний, та вже надихає. Серед них багато громадських активістів та молодих підприємців. Здебільшого ті, хто створює щось нове та не бояться змін , вони придумують щось цікаве та нове — від стартапів до креативного підприємництва», – ділиться Донченко.

Окрім цього, в «Молодь може» проводитимуть зустрічі з нардепами, працівниками міністерств, де відбуватимуться обговорення нагальних проблем молоді.

«Ми хочемо набрати команди в кожному місті України. Перші – це  Львів і Київ. Київ будемо курувати самотужки, а щодо Львова сподіваємось на допомогу місцевих активістів з ГО “Територія ініціативної молоді”, зі столиці нам допоможуть “Типові журналісти”, з них, безпосередньо, в різних містах є амбасадори. Думаю, вони теж залучаться до молодіжної політики на місцях. Наше бажання – розповісти про кожного з різних міст України», – підсумував Донченко.

Як раніше повідомлялось, Парламент прийняв закон про підтримку культури

Нагадаємо, що власниця мисливського магазину Тетяна Яшкіна похизувалась вбитим оленем

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram