Фото: Тетяна Яшкіна / Instagram

Власниця мисливського магазину Тетяна Яшкіна похизувалась вбитим оленем

Власниця мережі мисливських крамниць “Охота” Тетяна Яшкіна похизувалась фотографією вбитого оленя. Таким чином миколаївська бізнесвумен відповіла на численну критику в соцмережах.

Відповідний допис жінка опублікувала у своїх Instagram та Facebook-акаунтах.

На фото Тетяна Яшкіна позує зі зброєю в руках поряд із вбитим оленем, вірогідно, під час полювання. У супроводжуючому тексті вона зазначає, що цінує критику від своїх хейтерів, оскільки вони, на думку власниці мережі мисливської амуніції, підсилюють її бренд. А також закликала своїх критиків частіше коментувати подібні дописи.

Хейт в коментах екстра важливий. Хейтер – як бактерії в кишечнику. Корисно, корисно!!! Багатьом подобається читати конфлікти і хейтери роблять багато роботи за нас. Якщо у Вас немає хейтерів, заплатіть, щоб вони з’явилися. Мені радять видаляти коментарі поганих хейтерів, мовляв без них краще… Ні без Хейта – гірше … Бренд без емоцій – не бренд. А сильний бренд – строго ділить людей на своїх і чужих, і зі своїми йде до кінця, – написала Тетяна Яшкіна.

Реакція підписників власниці магазинів “Охота” виявилась неоднозначною: дехто підтримує її позицію та заохочує не зверти увагу на критику, а й надалі займатись улюбленою справою.

Втім, деякі користувачі засуджують такі дії, аргументуючи свою позицію несприйманням дикого мисливства, а також недоцільністю розміщувати подібні фото у публічному просторі.

https://www.facebook.com/medcontrolnikolaev/posts/2673021206354887

Відзначимо, що згідно статті 20 Закону України “Про мисливське господарство та полювання” забороняється полювання у темну пору доби. Окрім того, в країнах Європейського Союзу публікація світлин з вбитими тваринами під час полювання загрожує широким громадських осудом.

Слід зазначити, що це не єдиний подібний допис на сторінці Тетяни Яшкіной у соцмережах.

https://www.instagram.com/p/Bhq6fYLHw7G/?igshid=xo7tke5zxg4o
https://www.instagram.com/p/BfdAVzaHtq3/?igshid=102b5ic7b2yih

Нагадаємо, у Великій Коренисі місцевий житель крав огорожі з кладовища.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві батько намагався зґвалтувати свою чотирирічну доньку.

Як відомо, біля головного корпусу Чорноморського національного університету імені П. Могили знову вкрали дерева.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram