Олександр Сєнкевич розповів про дорожню стратегію для великовантажівок у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич впевнений, що пропонована ним дорожня стратегія для великовантажного транспорту спроможна вирішити проблему численних заторів і руйнувань доріг у місті.

Про це він розповів в ефірі ТРК “МАРТ”.

Олександр Сєнкевич відзначив, що проблема вантажного транспорту, який прямує до портів Миколаєва існує вже багато років. Кожного сезону перевалка у місцевих акваторіях збільшується у декілька разів, внаслідок чого зростає кількість великогабаритного транспорту, який курсує містом і наносить руйнування інфраструктурі міста.

Ідея дорожньої стратегія полягає у спрямуванні вантажівок з Баштанського шоссе через вулицю Новозаводська. Далі шлях пролягатиме вздовж заводу “Зоря-Машпроект” під Широкобальським шляхопроводом, одразу до Миколаївського морського порту, – розповів міський голова.

Мер Миколаєва зазначив, АТ “Укразалізниця” у свою чергу планує збільшити кількість транспортних шляхів до Корабельного району, тому в рамках стратегії передбачено будівництво підземного тунелю під залізничним переїздом.

За проектом облдержадміністрації передбачено будівництво дороги від села Шевченкове до Корабельного району Миколаєва, щоб взагалі уникнути потрапляння вантажівок до міста, через проспект Богоявленський, – пояснив Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

На запитання ведучого програми “Діалог” про заплановане будівництво підземного переїзду під залізничною дорогою у Корабельному районі Миколаєва, яке анонсовував голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, міський голова сказав, що це немає відношення до його дорожної стратегії.

Ми не спілкувались з Давидом Арахамією і нам потрібно було б зустрітись, як мінімум для того, щоб обговорити це питання. Ці проекти (прим.ред. – дорожня стратегія) публічні і розроблені разом у співраці зі стивідорними компаніями, яку працюють у порті, – відповів мер Миколаєва.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич запевнив, що готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб з 1 вересня у миколаївських школах відновилось традиційне навчання.

Раніше повідомлялось, начальник обласної патрульної поліції незадоволений ситуацією з відстійниками для фур.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram