Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів про ідеологію, цілі та завдання новоутвореної політичної партії “Пропозиція”, з якою він вирішив йти на місцеві вибори у жовтні 2020 року.

Про це він розповів в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

На думку мера Миколаєва, нині в Україні більшість політичних партій є, так званого «вождистського типу», тобто будуються навколо її лідера без конкретної ідеології і як правило для лобіювання політичних інтересів тих, хто є її інвесторами.

Олександр Сєнкевич сказав, що така ситуація є в радах різних рівнів, як в парламенті, так і в Миколаївській міській раді.

Ми вважаємо, що потрібно формувати партії знизу: з місцевих активістів, відомих людей та лідерів громадської думки. Тому ідеологія нашої партії полягає не цілях політичного лідера, а в розвитку місцевого самоврядування. Ми не є лівими чи правими, мабуть ми більше центристи, – розповідає Олександр Сєнкевич.

Міський голова запевнив, що партія “Пропозиція” в жодному разі не є в опозиції до центральної влади, а навпаки готова стати основною політичною силою на рівні місцевого самоврядування, аби надати підтримку державним владним структурам заради вирішення проблем на місцях.

Це не є партія мерів, як нам намагаються прищепити такий ярлик, ми є політичною силою місцевого самоврядування і закликаємо приєднуватись всіх, хто готовий працювати на благо місцевої громади, – сказав мер Миколаєва.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич йде на вибори з новою партією

Відповідаючи щодо інформації, яка була поширена анонімним телеграм-каналом “Первый Корабельный”, стосовно того, що Миколаївський міський голова пропонує ректорам місцевих ВНЗ та головам об’єднаних територіальних громад приєднуватись до нової політичної сили, Олександр Сєнкевич підтвердив, що готовий запрошувати всіх лідерів громадської думки.

Якщо це ректор університету, який має підтримку або відомий лікар, чи може людина, яка вміє розвивати певний напрям у місті – ми готові цих людей запрошувати, – підсумував міський голова.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич закликає президента і уряд співфінансувати будівництво об’їзних доріг у Миколаєві.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич підтримує легалізацію грального бізнесу, оскільки цей бізнес багато років працював підпільно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram