Якщо це існує нелегально, то це варто легалізувати, – Олександр Сєнкевич щодо грального бізнесу

В Україні потрібно легалізувати гральний бізнес, оскільки він продовжує працювати підпільно, вважає Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Незважаючи на закриття ігрових залів по всій країні вони продовжують свою нелегальну роботу, заявив мер Миколаєва, 19 червня, в ефірі програми «Свобода слова» у Савіка Шустера.

Олександр Сєнкевич пропонує узаконити їх роботу і отримувати дохід в бюджет держави від їх діяльності.

Я вважаю, що це дуже велика святенництво говорити, що грального бізнесу не існує. Сьогодні багато залів ігрових автоматів просто завішані плівкою, до них підходить чоловік, набирає номер телефону, його зустрічають, його заводять всередину і він там грає. Можливо ці корупційні схеми контролюють правоохоронці. Якщо це існує, існує нелегально, то це варто легалізувати. Виписати необхідно для цього конкретні правила. Якщо ми будемо закривати очі на цю проблему, вона не перестане існувати. Це потрібно контролювати, – заявив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич йде на вибори з новою партією.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич допустив, що Ігор Дятлов може підтримати його у другому турі місцевих виборів, які заплановані на кінець жовтня 2020 року.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві проведуть інвентаризацію всіх білбордів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram