У Миколаєві проведуть інвентаризацію всіх білбордів

10 червня, на засідання виконкому Миколаївської міської ради, мер Олександр Сєнкевич дав доручення департаменту архітектури і містобудування провести інвентаризацію всіх білбордів на території міста та представити результати на наступному засідання виконавчого комітету.

На черговому засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради піднімалось питання про обмеження зовнішньої реклами у місті. Член виконкому Володимир Тимошин запропонував встановити ліміт на кількість білбордів у Миколаєві до двохсот штук.

За словами Володимира Тимошина, дозволи на розміщення рекламних конструкції деяких компаній закінчилися ще у 2018 році, однак на сьогоднішній день без дозволу встановлені по місту.

Я вже, напевно, третій рік задаю питання. Ви інвентаризацію всіх білбордів по місту зробили? Я посидів в реєстрі і подивився всі рішення виконкому по всіх білбордах. Перше питання: чи є у нас інвентаризація по всіх білбордах, з них – у кого закінчилися дозволи і коли, хто звернувся і кого ще не розглянули. Я наводжу приклад. Я подивився по деяким компаніям – дозволи були видані у 2015 році на три роки, в 2018 році вони закінчились і в тому ж році цим компаніям ми відмовили. Я проїхався по місту і подивився – вони стоять. Коли ви зможете доповісти, що у нас в місті півтори тисячі білбордів, з них 1490 без дозволів. Ми без кінця їх розглядаємо – по місту їздити неможливо. У вас одне рішення на півроку, ну два – зате з дозволами ви виходите без кінця. Давайте визначимо, що їх в місті має бути штук 200, але не так же, що вже виїхати на перехрестя неможливо, – сказав Володимир Тимошин, звертаючись до директора департаменту архітектури Андрія Цимбала.

Дивіться також: Миколаївський перевізник відновлює маршрут №5 (Кульбакіно – Океан)

Мер Миколаєва дав доручення департаменту архітектури і містобудування підготувати на наступне засідання виконкому інформацію щодо рекламних конструкціях з їх дозволами на розміщення.

Виконком Миколаївської міськради також зобов’язав департамент архітектури сформувати карту міста зазначивши розташування всіх білбордів.

Нагадаємо, миколаївський садочок потрапив до переліку об’єктів «Великого будівництва» президента.

Раніше повідомлялось, виконком погодив міську програму боротьби з коронавірусом.

Як відомо, у Корабельному районі доводять до ладу спортивний майданчик.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram