Миколаївський садочок потрапив до переліку об’єктів «Великого будівництва» президента

Дитячий садочок № 87, реконструкція якого розпочалась у 2018-му році і здійснюється за кошти міського бюджету, потрапив до списку об’єктів «Великого будівництва» президента.

Про це в програмі «Діалог» на ТРК «МАРТ» розповіла депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова.

Попередньо був виконаний проект реконструкції дошкільного закладу, розроблено кошторисну документацію.

Якимось дивним чином потрапив (садочок – ред.) вже у 2020-му році до так званого великого президентського будівництва. Я мала б порадіти, раз цей дитячий садочок став цікавий навіть президенту і тепер стали органи ОДА з регулярністю, що викликає подив, вимагати звіти. Та тут є проблема: в Будівництво садок потрапив, а грошей як не було на садочок, так і немає. І як він фінансувався за рахунок міста Миколаєва, фінансування від цього більше не стало, – розповіла Кісельова.

Дивіться також: Депутати відмовились затверджувати бренд «Місто на хвилі» для офіційних документів

За словами Олени Кісельової, будівлі садочка майже 70 років, вона давно вимагає модернізації. Це, в тому числі, термосанація стін, що відповідає сучасним вимогам і нормам.

Ремонт був запланований, однак парадокс, я ж кажу, Велике Будівництво Зеленського, але з маленьким об’ємом фінансування Кісельвої, – заключила депутат, маючи на увазі так звані депутатські кошти, які вона другий рік виділяє на реконструкцію садочка.

Нагадаємо, дитячі садки у Миколаєві відкриватимуться поетапно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram