Дитячі садки у Миколаєві відкриватимуться поетапно

У Миколаєві дитсадки інтенсивно готуються із 1 червня відновити роботу. Більше прогулянок, обов’язковий температурний скринінг та постійна дезінфекція.

Однак за новими, карантинними правилами. Вимоги МОЗу до роботи ДНЗ, зізнаються їх керівники, справді жорсткі. Та вже вчаться працювати у цих умовах і з нетерпінням очкують на маленьких відвідувачів.

64 ДНЗ міста готові відчинити свої двері перед маленькими відвідувачами, але тільки за умови дотримання епідеміологічної дисципліни. Серед них 94 дитячий садок «Марійка», що розташовано на вулиці Севастопольській 43. Очікують прийняти уже 1 червня 66 дітей, при загальній кількості 215 вихованців. За словами завідувачки закладу, персонал садочка ознайомлений з новими правилами роботи.

Дивіться також: Коли у Миколаєві дитячі садочки вийдуть із карантину

У дитячих навчальних закладах діятиме низка санітарних правил. А контроль за станом здоров’я дітей буде більш жорстким. Якщо дитина матиме навіть легкі ознаки захворювання, їй не дозволять відвідувати садочок. Вхід батьків до приміщення буде обмежений.

ДНЗ № 148, розташований за адресою вул. Чкалова 80. У садочку 1 червня готові прийняти 93 вихованців при загальній кількості 398 дітей. За словами завідувачки закладу харчуванням забезпечуватимуть дітей самостійно.

Більшість свого часу діти проводитимуть на свіжому повітрі А освітній процес буде організовано на ігрових майданчиках і в ігрових павільйонах. Утім, якщо буде потреба, у цьому садочку існує ізолятор, який призначений для тимчасового перебування дітей з підвищеною температурою.

Нагадаємо, пришкільні табори цього року через карантин працювати не будуть.

Раніше повідомлялось, із 1 червня у Миколаєві відкриють 64 дитячі садки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram