Начальник обласної патрульної поліції незадоволений ситуацією з відстійниками для фур

Начальник управління патрульної поліції Миколаївській області Віталій Данила показав черги з великих вантажівок на під’їздах до Миколаєва.

На своїй сторінці у Facebook він заявив, що правоохоронці неодноразово зверталися до представників міської та обласної влади з приводу створення майданчиків для відстою вантажівок за містом.

З недавнього часу патрульним Миколаєва все частіше дорікають щодо вантажних транспортних засобів, які наповнили наше місто. Начебто патрульні закривають очі на проблеми та нічого не роблять задля їх вирішення.З приводу цього хочу зазначити, що на всіх в’їздах у Миколаїв працюють пости, які забороняють в’їзд у місто транспортним засобам загальною фактичною масою понад 24т і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7т при температурі повітря 28˚С та більше, у період часу з 08:00 до 23:00 починаючи з 01.06.2020, – написав Віталій Данила.

Начальник управління патрульної поліції Миколаївській області додав, що заборона не поширюється на фури, які перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Він показав кілометрові черги із зупинених поліцією фур на під’їздах до Миколаєва.

https://www.facebook.com/100005318409250/videos/1408346596019274

Нагадаємо, на Миколаївщині поліцейські вилучили у чоловіка майже півтисячі кущів коноплі і маку.

Раніше повідомлялось, чиновника адміністрації Інгульського району затримали на хабарі.

Як відомо, прикордонники виявили чотирьох браконьєрів на Миколаївщині.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram