Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

Начальник обласної патрульної поліції незадоволений ситуацією з відстійниками для фур

Начальник управління патрульної поліції Миколаївській області Віталій Данила показав черги з великих вантажівок на під’їздах до Миколаєва.

На своїй сторінці у Facebook він заявив, що правоохоронці неодноразово зверталися до представників міської та обласної влади з приводу створення майданчиків для відстою вантажівок за містом.

З недавнього часу патрульним Миколаєва все частіше дорікають щодо вантажних транспортних засобів, які наповнили наше місто. Начебто патрульні закривають очі на проблеми та нічого не роблять задля їх вирішення.З приводу цього хочу зазначити, що на всіх в’їздах у Миколаїв працюють пости, які забороняють в’їзд у місто транспортним засобам загальною фактичною масою понад 24т і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7т при температурі повітря 28˚С та більше, у період часу з 08:00 до 23:00 починаючи з 01.06.2020, – написав Віталій Данила.

Начальник управління патрульної поліції Миколаївській області додав, що заборона не поширюється на фури, які перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Він показав кілометрові черги із зупинених поліцією фур на під’їздах до Миколаєва.

З недавнього часу патрульним Миколаєва все частіше дорікають щодо вантажних транспортних засобів, які наповнили наше місто. Начебто патрульні закривають очі на проблеми та нічого не роблять задля їх вирішення.З приводу цього хочу зазначити, що на всіх в’їздах у Миколаїв працюють пости, які забороняють в’їзд у місто транспортним засобам загальною фактичною масою понад 24т і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7т при температурі повітря 28 ˚С та більше, у період часу з 08:00 до 23:00 починаючи з 01.06.2020. Але ця заборона не розповсюджується (Повторюю – НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ!) на транспортні засоби, які перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки. І так, якщо фура важить менше 24т вона має право рухатись вулицями міста (звісно, там де це не заборонено взагалі)!З боку патрульної поліції в Миколаївській області проводяться всі необхідні та законні міри та заходи щодо контролю пересування вантажівок містом, але повністю заборонити рух вантажівок вулицями міста неможливо, згідно чинного законодавства!На відео ви можете бачити які, наразі, черги утворилися на в’їздах у Миколаїв, звісно – “патрульна поліція нічого не робить…” Проте, незважаючи на щорічні звернення керівництва УПП до місцевої та обласної влади з приводу створення майданчиків для відстою вантажівок за містом та налагодження системи диспетчеризації підприємствами, що приймають вантажівки, на сьогоднішній день жодних умов не створено. А тепер уявіть на хвилинку в яких умовах доводиться працювати водіям великогабаритних транспортних засобів. Декілька діб стоячи у черзі за містом без можливості нормально відпочити (Як мінімум!) Саме через це щорічно виникає проблема транспортного колапсу у місті. Тільки спільними зусиллями можна подолати цю проблему. А ми працюємо далі!Честь маю!

Опубліковано Виталієм Данилою Вівторок, 30 червня 2020 р.

Нагадаємо, на Миколаївщині поліцейські вилучили у чоловіка майже півтисячі кущів коноплі і маку.

Раніше повідомлялось, чиновника адміністрації Інгульського району затримали на хабарі.

Як відомо, прикордонники виявили чотирьох браконьєрів на Миколаївщині.