Фото: Liga.net

Учителів не будуть тестувати на COVID-19 перед початком навчального року

В Україні перед початком навчального року не проводитимуть тестування на коронавірус для вчителів. Тестування можуть проводитися лише у разі появи симптомів або, якщо вчитель є контактною особою.

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/735027277320656

Він зазначив, що у примусовому тестуванні всіх вчителів немає необхідності.

У нас все, що стосується тестування, передбачено нормативною базою, наказами Міністерства охорони здоров’я, хто саме вимагає проведення тестів, в яких випадках. Такого механізму або розділу про проведення тестувань наших вчителів – його немає. Тільки виключно, якщо є симптоми або вчитель є контактною особою, – повідомив Максим Степанов.

Нагадаємо, освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Раніше повідомлялось, Міністерство охорони здоров’я працює з Міністерством освіти та науки, щоб з 1 вересня перейти на максимально наближений до нормального способу життя формат.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич запевнив, що готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб з 1 вересня у миколаївських школах відновилось традиційне навчання. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram