Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК «Миколаїв» не зміг вдома здолати запорізький «Металург»

Автор фото: Каріна Олійник

7-го серпня МФК «Миколаїв» провів крайній домашній матч в нинішньому сезоні проти запорізького «Металурга».

Миколаїв з перших хвилин заволодів ініціативою і почав з упевненістю «тиснути» на суперників.

Тиск миколаївського клубу призвів до голу Яворського, проте забитий м’яч нападника Корабелів був скасований через положення “поза грою”.

І все ж натиск корабелів призвів до голу. Контратаку розвів Кушніренко, Яворський притримав і віддав далі на Ульянова – в забіг пішов Охрончук, який і заробив пенальті. До м’яч підійшов Кушніренко: капітан господарів пробив потужно, а Котляров, хоч і вгадав кут, в який полетів м’яч, врятувати від голу не зумів.

Другий тайм почався з пенальті в ворота Миколаєва. Сарапій впевнено розвів Агаларова і м’яч по різних кутах – 1: 1.

Пристрасті розпалилися під час сутички Яворського і Кропивного, яка привела до видалення гравця Металурга: Кропивний ногою вдарив форварда корабелів.

Був момент Ульянова, але знову безпомилково зіграв Котляров.

Зустріч закінчилася нічиєю — 1: 1.

Нагадаємо, корабели у 29-му турі Першої ліги вдома не зуміли перемогти аутсайдера турнірної таблиці – запорізький Металург.