Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв у більшості зіграв внічию з Металургом

МФК Миколаїв – Металург. Фото: К. Олійник

Корабели у 29-му турі Першої ліги вдома не зуміли перемогти аутсайдера турнірної таблиці – запорізький Металург.

Перший тайм пройшов під акомпанемент атак Корабелів. Щонайменше чотири моменти було у Яворського, також свої шанси мали Черепущак, Охрончук і Паламар, проте відмінно на лінії воріт діяв голкіпер Ярослав Котляров, та й у деяких епізодах Корабелам не вистачило влучності.

Металург у першому таймі не створив практично нічого поблизу володінь Агаларова, за виключенням кількох кутових. А от на кінець тайму першого Миколаїв повів у рахунку: Охрончук заробив пенальті, який впевнено реалізував капітан господарів Кушніренко – 1:0!

По перерві Металург відразу зрівняв рахунок – і також з пенальті. Парцванія порушив правила у власній штрафній проти Щебетуна, а Сарапій чітко реалізував момент – 1:1. Через декілька хвилин гості залишились у меншості після вилучення Крапивного – гравець Металурга після обопільного падіння з Яворським вдарив ногою форварда Корабелів, тому Миколаїв опинився у більш вигідному становищі, отримавши чисельну перевагу у одного гравця.

Реалізувати більшість Корабели не зуміли. Непогано пробив Ульянов, але впевнено знову зіграв Котляров. Був момент у Черепущака, але форвард пробив повз ворота. Металург, перебуваючи у меншості, особливо не поспішав розвивати власні атаки і залишався на своїй половині поля. 1:1 – Металург у меншості героїчно вистояв у Миколаєві.

МФК Миколаїв – Металург – 1:1

Голи: Кушніренко, 45 (пен.) – Сарапій, 47 (пен.).
Вилучення: Крапивний (М).