Фото: ICTV

У миколаївській «двоповерхівці» обвалилася стеля

У двоповерховому багатоквартирному будинку в Миколаєві обвалилася стеля. У пригоді мешканці звинувачують комунальні служби.

Про це йдеться в сюжеті «Надзвичайні новини» на ICTV.

Стеля обвалилась в одній з квартир на другому поверсі. Її власник Олександр Мельник переконаний, що міг залишитися інвалідом, якби в цей час знаходився вдома.

Я був би інвалідом. Тому що ліжко наполовину була засипана сміттям. Ноги б точно перебило, – сказав він журналістам.

Про проблеми з дахом мешканці будинку знають давно – покрівля давно протікала. Коли почали робити капітальний ремонт даху минулого літа, старий шифер зняли, а новий не могли покласти 4 місяці.

Протягом цього часу, відзначають мешканці, вода затікала на горище, в квартирах і на сходовому майданчику з’явилася цвіль, стелі почали обсипатися. Один з мешканців будинку навіть встановив підпірку у себе в квартирі, щоб стеля не обвалилась

Фото: ICTV
Дивіться також: Миколаївським ОСББ компенсували рекордну суму «Теплих кредитів»

У своїх бідах люди звинувачують керуючу компанію. На їх думку, якби поточний ремонт робився вчасно, подібного не сталося.

Стаття «поточний ремонт» є накопичувальною. На сьогоднішній день за даною адресою оплата відбувається тільки по чотирьох квартирах. Заборгованість становить 17 тисяч, тому роботи компанія не планує. Ми напишемо листа до Департаменту ЖКГ. Документи у нас є, будемо допомагати юридично, але накопичувального фонду у них немає, – сказала директор керуючої компанії «Місто для людей» Наталія Тимофєєва.

У Департаменті ЖКГ, відзначили, що дах комунальники відремонтували, а те, що відбувається в квартирах – це відповідальність їх власників.

Кімнати і квартири приватизовані. Це означає що? Що це все приватне, і співвласники повинні брати участь в утриманні цього будинку, – зазначив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Олександр Рєпін.

Мешканці ж себе винними не вважають, додаючи, що грошей на ремонт у них немає.

Нагадаємо, 21-річний Павло Павлік, син співака Віктора Павліка пішов із життя після кількарічної боротьби з раком. 

Раніше повідомлялось, у Луцьку немовля впало у кому після щеплення від гепатиту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram