Миколаївським ОСББ компенсували рекордну суму «Теплих кредитів»

Миколаївські ОСББ отримали рекордну в цьому році суму компенсацій за «Теплими кредитами» – понад мільйон гривень.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

За заходи з енергомодернізації будинків між об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та фізичними особами профільний департамент міської ради розподілив 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Таким чином ми вже майже повністю закрили борги попереднього року і вже починаємо компенсувати ті заходи і «Теплі кредити», які були взяті в 2020-му році. Важливим фактом є те, що «Теплі кредити» дають змогу підготувати наші будинки, житлову сферу для участі в програмі Енергомодернізації Фонду енергоефективності «ЕнергоДім», – розповів заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності.

Олександр Омельчук каже, на даний момент в цьому проєкті Фонду енергоефективності беруть участь 9 будинків з Миколаєва.

Програма енергомодернізації «Теплі кредити» працює з 2005-го року, – нагадав Олександр Омельчук. – Місто Миколаїв активно долучилось до цієї програми з 2017-го року, коли був створений Департамент енергетики, коли ми взяли це під свій контроль і почали розвивати. На сьогоднішній день Миколаїв вже неодноразово займав лідируючі позиції по цим показникам і ми продовжуємо бути серед лідерів.

Це було третє засідання комісії з розгляду питань відшкодування відсоткових ставок або частини тіла кредиту на впровадження заходів з енергозбереження. В цілому на 2020-й рік з міського бюджету на ці цілі виділили понад сім мільйонів гривень.

Нагадаємо, чотири миколаївських ОСББ, що реалізували енергомодернізаційні програми в своїх будинках отримали компенсації за «Теплими кредитами».

Раніше повідомлялось, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в Миколаєві можуть безкоштовно отримати дезінфікуючий розчин для санітарної обробки під’їздів під час карантину. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram