Миколаївські ОСББ отримали компенсації за «Теплими кредитами»

Чотири миколаївських ОСББ, що реалізували енергомодернізаційні програми в своїх будинках отримали компенсації за «Теплими кредитами». В загальній сумі це 300 тисяч гривень за програмою 70 на 30, де 30% від витрачених коштів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків отримують в якості компенсації з міського бюджету.

Встановили вікна, встановили систему в своїх житлових помешканнях. І сьогодні міська влада як партнер бере на себе зобов’язання і здійснює компенсацію, щодо відсоткових ставок і частково тіла кредиту, – каже заступник міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

Часткову компенсацію отримали представники ОСББ «Херсонське Шосе, 48». В їх будинку встановили нові вікна та двері в під’їздах, також замінили все освітлення на енергозберігаюче.

Дивіться також: Сім мільйонів гривень на «Теплі кредити» виділили депутати міської ради

Замінили лічильники, замінили запобіжники, тому що все було на дротах. Сьогодні я тут з приводу отримання коштів за пророблену роботу. На вікна витратили 250 тисяч гривень, 252 з копійками. Ще додамо 5 тисяч (з компенсації – ред.) і закриємо цей кредит, – розповів голова ОСББ «Херсонське Шосе, 48» Микола Волошин.

Витрати в розмірі 30% від витраченої суми відшкодує міська рада. Стільки ж за утеплення під’їздів отримають і представники ОСББ «Металургів, 5», що теж брали участь в програмі.

Які ОСББ отримують компенсацію визначає спеціальна комісія, до неї входять співробітники департаменту енергетики, міського Центру енергоефективності та представники депутатського корпусу міськ.ради. Рішення комісії набувають чинності одразу після ухвалення.

Нагадаємо, в 2020-му році через пандемію і спрямування бюджетних коштів на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції в Миколаєві, вдвічі скоротилось фінансування програми «Теплих кредитів».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram