
У мікрорайон Намив тролейбуси пустять з наступного тижня
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич проінформував містян, що тролейбуси у мікрорайон Намив пустять вже з наступного тижня. Про це очільник міста розповів у прямому ефірі на Youtube. Ми нарешті отримали всі дозволи від Миколаївобленерго. Зможемо передати електромережу Миколаївелектротрансу. До кінця тижня, максимум на початку наступного, ми відремонтуємо вулицю Лазурну, приведемо












