ФОТО: Преступности.net

Одна камера на ваги, інша на номер, – Сєнкевич про проблему великовантажного транспорту

У міській раді Миколаєва відбулась нарада з питань здійснення вантажоперевезень. Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі стивідорами, які  працюють у порту, поліцією, а також місцевими жителями, у дворі яких водії фур влаштували відстійник.

Міський голова висловив пропозицію, яку можна застосувати в якості альтернативи централізованій диспетчеризації трафіку великовантажного транспорту.

Хочу вам нагадати, що зараз стоять машини, які хочуть заїхати в місто. Навіть уявіть собі, що вже існує той відстійник для фур, він є, але на узбіччях. Ось він є, але зараз як нам працювати? Ми поспілкувалися, і пан Данило (начальник патрульної поліції Миколаївській області Віталій Даніла – прим.) Зараз займається тим, щоб відтягнути вагові комплекси, щоб більше машин могли проходити ваги до дозволу проїзду по місту в рамках температурного режиму. Щоб вночі більше машин доїхало, – сказав мер Миколаєва.

За словами начальника патрульної поліції Миколаївської області Віталія Даніли проводяться всі необхідні та законні міри і заходи щодо контролю пересування вантажівок містом, але повністю заборонити рух великогабаритного транспорту вулицями міста законодавчо неможливо.

Якщо адміністрація морських портів України збере всі компанії, які приймають грузи та зобов’язує їх на території миколаївських портів встановити на вагах камери – одна камера на ваги, одна камера на номер. Є табло, яке показує перегруз. Ми це можемо організувати спокійно, – запропонував Сєнкевич.

Встановлення дорожніх знаків упорядкує трафік великих вантажівок. Окрім того, за словами міського голови, потрібно встановити два аналізатора повітря для екологічного моніторингу на будинках на вулиці Залізничній.

У підсумку учасники зустрічі домовилися провести «екскурсію» в порту, щоб городяни змогли перевірити виконання норм при завантаженні судна, а також запропонували створити міжвідомчу робочу групу «на базі обласної державної адміністрації».

Нагадаємо, що Інгульський міст може автоматично розводитись при недостатньому навантаженні на механізм, – «ЕЛУ автодоріг»

Як раніше повідомлялось, на чотирьох пляжах Миколаєва краще не купатися – у воді кишкова паличка

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram