
Ресторан «Велюр» нардепа Тищенко продовжує працювати до ранку незважаючи на заборону
Ресторан «Велюр» народного депутата від партії «Слуга народу» Миколи Тищенка, який претендує стати кандидатом у мери Києва, порушує карантинні обмеження, затверджені Кабінетом міністрів. Про це пише видання Delo.ua. Як відомо, в квітні поточного року журналісти зафіксували, як ресторан «Велюр» під час жорсткого карантину тривалий час продовжував працювати і приймати відвідувачів.













