Українці можуть подорожувати до 25 країн

Нині, коли у світі вирує пандемія коронавірусу і багато країн закрили свої кордони, для українських туристів відкриті 25 напрямків для подорожей.

Про це на брифінгу розповів глава МЗС Дмитро Кулеба, повідомляє UATV.

“На минулому брифінгу я оголосив 23 країни, до яких могли поїхати українці. Зараз таких країн стало 25”, – сказав міністр.

До списку додалися Багамські острови та Ліван. Раніше йшлося про такі країни: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови.

Кулеба наголосив, що однією з найважливіших умов закордонних подорожей є епідеміологічна ситуація в самій Україні. Глава МЗС нагадав, що країни визначають правила в’їзду на свою територію, звертаючи увагу на пандемічну ситуацію в тій державі, з якої прибувають громадяни.

До слова, українці, які повертаються із країни, що належить до так званої «червоної зони» (тобто, де кількість хворих на коронавірусну хворобу більша, ніж 40 чоловік на 100 тисяч населення), можуть не проходити двотижневу самоізоляцію.

Нагадаємо, В Одесі заборонили працювати закладам у нічний час

Як раніше повідомлялось, Туреччина, США та Афганістан: які країни відкриті для українців

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram