Фото: Кoblevo-news.net.ua

Очільник Миколаївської ОДА звернеться до уряду, аби владнати ситуацію з роботою закладів уночі

14 липня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік пообіцяв, що буде на місцевому рівні вирішувати питання роботи розважальних закладів після 23:00, якщо цього не дозволить Кабінет Міністрів України.

Про це очільник Миколаївської ОДА заявив під час зустрічі з підприємцями курортної зони Коблеве.

Зокрема, підприємці звернулись до Миколаївської обласної державної адміністрації з проханням скасувати заборону на роботу закладів після 23:00.

За півтора місяці ми відбиваємо всі наші вкладення в будівлі, ремонти, обладнання – з 10 липня по 25 серпня. У червні ми працювали в мінус, тому що було дуже мало людей і були дощі. До кінця сезону залишилося шість вихідних днів. Заради цих шести вихідних днів ми готувалися рік, – сказав підприємець Олег Боз.

Олександр Стаднік відповів, що сьогодні ж звернеться до Кабінету Міністрів України з проханням вирішити дане питання. За його словами, якщо це питання не вирішиться на державному рівні, то він готовий взяти на себе відповідальність вирішувати його на місцевому, зокрема працювати розважальним закладам після 23:00 з карантинними обмеженнями.

Я сьогодні працюю з листом і офіційно перенаправляю його на Офіс президента. Офіційно подзвоню до Кабінету міністрів, дізнаюся інформацію, уточню ситуацію – доповню інформацію, дам листи – будемо контролювати зворотний зв’язок, але контролювати не тиждень – два, а сьогодні – завтра, тому що попереду вихідні і людям треба знати як далі працювати. Або ж ми будемо виходити на комісію ТБ і НС та будемо приймати самостійне рішення, взявши на себе всю відповідальність якщо щось трапиться, – сказав Олександр Стаднік.

Голова Миколаївської ОДА попередив, якщо розважальні заклади будуть систематично порушувати карантинні обмеження і не звертатимуть уваги на рекомендації МОЗ, то будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

У разі повторного порушення ми будемо рекомендувати закрити такі розважальні заклади, – повідомив Олександр Стаднік.

Нагадаємо, у Коблево співробітники розважальних закладів перекрили трасу, вимагаючи дозволити працювати вночі.

Раніше повідомлялось,  Олександр Стаднік під час перевірки курортної зони у Коблево переконався, що місцевий бізнес і відпочиваючі не дотримуються карантинних обмежень.

Як відомо, в Одесі заборонили працювати закладам у нічний час.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram