ФОТО: Преступности.НЕТ

У Коблево співробітники розважальних закладів перекрили трасу, вимагаючи дозволити працювати вночі

У понеділок, 13 липня, підприємці та працівники розважальних закладів з Коблево перекривають трасу М-14 в напрямку Одеси, вимагаючи скасувати карантинні обмеження в частині заборони роботи після 23:00.

Основна вимога мітингувальників – дозволити роботу розважальних закладів після 23:00, повідомляють Преступности.НЕТ.

Як відомо, Кабмін уже опублікував зміни до постанови, в якому йдеться про заборону роботи таких закладів з 23:00 до 7:00.

Близько 15.00 працівники розважальних закладів почали ходити по пішохідному переходу на трасі. Варто зазначити, що акція досить масова, але при цьому і організована. Всі люди в масках, в руках тримають рекламні буклети курорту Коблево. Один з учасників постійно командує, що робити.

Так, учасники протесту ходять по переходу лише п’ять хвилин, потім відкривають трасу для проїзду, щоб не накопичувався транспорт і не створювалися затори. Після цього знову починається перекриття. Через таких узгоджених дій на дорозі не виникає заторів. Вся дія відбувається під веселу музику.

Нагадаємо, лежачий протест відбувся під Офісом президента. Там зібралися матері та дружини українських полонених, яких утримують російські найманці. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram