ФОТО: Правозахисна Група "СІЧ"

Під Офісом Зеленського матері полонених волонтерів влаштували лежачий протест

Лежачий протест під Офісом президента. Там зібралися матері та дружини українських полонених, яких утримують російські найманці. Жінки вимагають зустрічі із Зеленським.

Під стінами ОП зібралися близько 10 матерів волонтерів та військових, яких утримують на тимчасово окупованих територіях. Жінки влаштували “лежачий” протест і чекають, доки до них вийде президент, або його представники, пише Правозахисна Група “СIЧ”

Відомо, що вже другий день триває акція “Свободу українським полоненим”, яка має на меті привернути увагу до проблеми повернення та пошуку полонених на Донбасі, в Криму та Росії. Але до родичів ніхто так і не вийшов.

Читайте також: Троє українських військових дістали поранення внаслідок обстрілів бойовиків на Донбасі

Всеукраїнський союз матерів та родичів учасників АТО “БЕРЕГИНЯ” висовує ряд вимог до влади:

• Поновити діяльність робочої групи при Офісі Президента, яка опікувалася полоненими (в т.ч. без встановленого місця перебування) та безвісти зниклими, політв’язнями та цивільним заручниками.

• Розпочати роботу постійної комісії з розшуку безвісті зниклих при Кабінеті Міністрів; термінове створення єдиного реєстру зниклих безвісті, створення пошукових груп спільно з міжнародною місією Червоного Хреста.

• Прийняття законопроекту про соціальний захист військовополонених, політв’язнів та цивільних заручників, який досі не прийнятий і вже більше шести місяців знаходиться в ОПУ на юридичній експертизі.

https://www.facebook.com/pgsich/posts/2650756588514015

Нагадаємо, бойовики обстріляли ділянку розведення сил на Донбасі, один український офіцер загинув.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram