Фото: Олександр Стаднік / Facebook

Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік під час перевірки курортної зони у Коблево переконався, що місцевий бізнес і відпочиваючі не дотримуються карантинних обмежень.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/stadnik.mk/posts/299142581494612

Губернатор зазначив, що представники бізнесу та місцеві жителі не дотримуються обмежувальних заходів в умовах пандемії COVID-19, хоча раніше Кабмін і Миколаївська ОДА послабили умови карантину.

За його словами, люди у Коблево ходять без масок, в установах немає санітайзерів, а в приміщеннях знаходяться одночасно більше 10 чоловік.

Нажаль, обіцянки бізнесу та людей щодо відповідального відношення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих були лише словами. Кафе, ресторани, бари працюють з порушенням всіх карантиних правил, – зазначив очільник Миколаївської ОДА.

Також відзначимо, що Олександр Стаднік перевірив дотримання масочного режиму, протиепідемічних та дезінфекційних заходів на базах відпочинку, в готелях, супермаркетах, магазинах, продовольчих і непродовольчих ринках курортної зони Коблево.

За результатами перевірки було складено протоколи про адміністративні порушення і проведено засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

Глава ОДА звернувся до представників районної влади з проханням провести роз’яснювальну роботу з керівниками та директорами баз відпочинку, ринків, магазинів по дотриманню умов карантину. У разі недотримання по відношенню до них будуть застосовуватися адміністративні заходи.

https://www.facebook.com/mykoda/posts/2489115951190700?__tn__=-R

Повідомляється, у ці вихідні і святкові дні курортну зону Коблево відвідало майже 17 тисяч відпочиваючих.

Як відомо, що в цьому році офіційне відкриття курортного сезону в зоні відпочинку Коблево на Миколаївщині пройшло 10 червня.

Нагадаємо, Миколаївська область потрапила до списку регіонів, які не готові до карантинних послаблень.

Раніше повідомлялось, 27 червня, на Миколаївщині виявлено 44 нових випадки COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram