Миколаївська область потрапила до списку регіонів, які не готові до карантинних послаблень

До наступного етапу пом’якшення карантину в Україні не готова столиця і ще тринадцять регіонів, серед яких і Миколаївська область.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що завантаженість ліжок у лікарнях Миколаївщини складає 8,81%, охоплення тестуванням на коронавірус в області 31,12 на 100 тисяч чоловік, відсоток виявлення становить 12, 32 (при нормі у менш 11%).

Всього до пом’якшення карантину не готові окрім Миколаївської області ще Київ, Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Хмельницька, Чернігівська області. А також через відсутність даних АР Крим і Севастополь.

Нагадаємо, Київ і ще десять областей не можуть послабити карантин.

Як відомо, Світлана Федорова впевнена, що українська медицина витримає другу хвилю коронавірусу.

Раніше повідомлялось, 27 червня, на Миколаївщині виявлено 44 нових випадки COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram