Світлана Федорова впевнена, що українська медицина витримає другу хвилю коронавірусу

Виконувач обов’язків директора “Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб” Світлана Федорова впевненна, що вітчизняна медицина успішно витримає другу хвилю коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це вона заявила в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Головний лікар обласної інфекційної лікарні зазначила, що друга хвиля захворювання орієнтовно відбудеться ближче до жовтня.

Дивіться також: Світлана Федорова: Пік COVID-19 в області, слід очікувати, у кінці травня – початку червня

Світлана Федорова висловила впевненість, що українська система охорони здоров’я витримає другу хвилю коронавірусу, якщо й надалі у її вищому керівництві будуть працювати професіонали.

Наша система витримає, якщо залишаться ті люди, які працюють зараз на вищому рівні. Головний санітарний лікар України Віктор Кирилович Ляшко – це дуже професійна людина, як епідеміолог, як лікар який бачить системно всю проблему. Якщо ці люди будуть керувати – ми впораємось з усім, – наголосила головний лікар обласної інфекційної лікарні.

Нагадаємо, Світлана Федорова про тиск на обласну інфекційну лікарню з боку “Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Раніше повідомлялось, начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай повідомила, що ПЛР-тести у Миколаєві проводитимуть із травня.

Як відомо, карантин в Україні продовжено до 22 травня: з 11 травня будуть діяти послаблення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram