Дар'я Кирилюк. Фото: Instagram

Українську модель Кирилюк жорстоко побили у Туреччині

Українка Дар’я Кирилюк разом з друзями опинилась у гучному скандалі – компанія українки була нещадно побита охороною місцевого пляжу.

Інцидент трапився в турецькій провінції. Про бійку та її наслідки розповіла сама Кирилюк у своєму Instagram.

“На нас напала служба безпеки пляжу Момо (Чешме, Туреччина). Чотири дівчини були побиті (включно зі мною), і хлопці сильно постраждали”, – написала Кирилюк.

Пізніше Кирилюк додала, що охорона намагається представити справу так, ніби-то модель вдарив її хлопець, а охоронці, навпаки, намагалися захистити дівчину. Також вона зазначила, що розташований на пляжі нічний клуб не хоче надавати поліції записи з камер спостереження.

Кирилюк народилася в Україні. Модельну кар’єру почала в 18 років в США. Дарія заснувала і просуває власний бренд по виробництву екологічних товарів на заміну шкідливих для природи аналогів – пластикових пакетів, соломинок для напоїв тощо. Працювала в США, Італії, Франції та Німеччині.

Нагадаємо, що 31 липня, в поїзді «Київ – Маріуполь» невідомий без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її і намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Вчора стало відомо, що Анастасія Лугова повідомила про намір працівників Укрзалізниці дати хабар для того, щоб справа не дійшла до суду. За словами Лугової, злочинець їхав в поїзді “зайцем”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram