Анастасія Лугова (друга справа). Фото - Facebook

Журналістці Луговій після спроби згвалтування пропонували хабар за “мовчання”

Потерпіла Анастасія Лугова, яка опинилась у центрі уваги після спроби згвалтування у потязі “Київ – Маріуполь”, повідомила про намір працівників Укрзалізниці дати хабар.

За словами Лугової у ефірі “5 каналу”, злочинець їхав в поїзді “зайцем”. Крім того, провідники потяга намагались запропонувати хабар для того, щоб справа не дійшла до суду.

“Допомогли нам у сусідньому вагоні. Провідниця викликала начальника поїзда, і вже, коли він прийшов, зі мною поговорив, вони його затримали. Ніхто не вийшов на допомогу, ніхто не допоміг”, – підкреслила Лугова.

Чоловік постраждалої Володимир Луговий запевний, що його дружина прагне досягти макимального покарання для злочинця – Віталя Рудзько.

“Поліція була викликана мною. Провідники говорили Насті:” Не викликай поліцію, будь ласка. Він готовий заплатити “. Настя сказала:” Ні, я ніяких коштів від нього не прийму. Лише правосуддя. А провідники сказали: “Тоді ми готові заплатити все, що у нас є”. Назвали якусь певну суму. Вони, в принципі, запропонували хабар для того, щоб вона не доводила цю справу до суду”, – розповів Володимир.

Нагадаємо, що 31 липня, в поїзді «Київ – Маріуполь» невідомий без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її і намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram