Фото: vezha.ua

У поїзді «Київ – Маріуполь» чоловік побив жінку і намагався її зґвалтувати

Вночі, 31 липня, в поїзді «Київ – Маріуполь» невідомий без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її і намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Про цю подію повідомила сама потерпіла Анастасія Лугова в Facebook.

https://www.facebook.com/anastaisha.lygova/posts/3376715202381318

Постраждала розповіла, що вночі 31 липня близько 03:00 вона прокинулася від ударів по голові в купе поїзда. Невідомий, одягнений тільки в труси, схопив жінку за горло. Вона почала кричати, від чого прокинувся її син, який також почав кричати і просити «не бити маму». Чоловік хотів вдарити дитину, але жінка пообіцяла виконати його вимоги, якщо він цього робити не буде.

Чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до мене приставати. Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить. Ввесь час допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив «Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь, – написала Анастасія Лугова.

Вона спробувала вивести нападника з купе – запропонувала вийти, «щоб син нічого не бачив». Чоловік погодився і завів жінку в своє купе і заблокував двері на верхній замок.

В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тож кричати не було сенсу. Я боялася, що якщо він спроможний на побиття невиної незнайомої жінки, то зарізати ножем, щоб не кричала – не проблема. Чоловік зняв простінь і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене, – каже Анастасія Лугова.

Вона попросилась піти, щоб заспокоїти сина, оскільки «дитина може розбудити всіх». Нападник погодився відпустити жінку, але пригрозив, що якщо вона не повернеться, «він її знайде і буде гірше».

Після цього жінка вибігла з купе, забрала сина і побігла до провідниці вагона. Далі начальник поїзда дав розпорядження, щоб нападника охороняли і не дали йому втекти.

В 7:11 ми прибули на станцію Київ-Пасажирський, де нас чекав наряд поліції, викликаний моїм чоловіком! Невідомого затримали, – написала постраждала Анастасія Лугова і додала, що згодом розповість про продовження історії.

Нагадаємо, у Миколаєві невідомий зловмисник пограбував салон краси.

Як відомо, після тижня пошуків вночі 1 серпня силовики виявили місце перебування Романа Скрипника, який 23 липня на Полтавщині утримував у заручниках поліцейських начальників, і вбили його після збройного опору. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram