Фото: niknews.mk.ua

Миколаївські велосипедисти здобули 37 медалей на командному чемпіонаті України

Вихованці миколаївських спортивних закладів успішно виступили на відкритому командному чемпіонаті України з велоспорту в олімпійських видах програми і відкритому командному чемпіонаті України в командній гонці. 

Змагання відбулись у липні в м. Біла Церква серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок, про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.

Миколаївські велосипедисти виступали в складі трьох команд різних вікових груп і привезли додому 37 медалей різного ґатунку. 24 велогонщика стали чемпіонами країни серед дорослих і юніорів у командному заліку. Відзначились Олександр Щипак і Анна Коліжук, які виконали норматив майстра спорту України.

Золоті медалі привезли додому учасники чоловічої збірної. Так, першу сходинку в командній гонці посіли Віталій Буц, Михайло Кононенко, Максим Білий та Кирило Царенко.

Серед жінок першими стали Анна Нагірна, Олена Шарга, Вікторія Алексєєва, Ірина Семенова. Командну гонку на час серед юніорок також виграла миколаївська команда. В її складі Анна Коліжук, Валерія Зайчук, Єлизавета Голод, Юлія Нілова. Нагороди миколаївці завоювали також в інших дистанціях та категоріях.

Фото: niknews.mk.ua

Нагадаємо, що в Україні дозволили бути присутнім глядачам на футбольних матчах

Як раніше повідомлялось, Миколаївський рятувальник першим в області отримав звання майстра спорту з акватлону

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram