Тег: Миколаївська обласна військова адміністрація

Енергонезалежність для багатоповерхівок: Віталій Кім прокоментував важливість програми «СвітлоДІМ»

Нещодавно у Харкові відбувся Форум Асоціації прифронтових міст та громад, який об’єднав представників Уряду, обласної влади і міжнародних організацій та керівників майже 300 прифронтових громад. У прямому етері телемарафону «Єдині новини» начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що на заході, серед іншого, обговорювали підтримку внутрішньо переміщених осіб та ветеранів війни.

Миколаївщина лідирує в Україні за темпами відновлення бізнесу

Попри серйозні втрати бізнесу у перші роки повномасштабного вторгнення, ситуація на Миколаївщині суттєво покращується. Про це розповів начальник обласної військової адмінстрації Віталій Кім в етері телеканалу “Еспресо”. Область наразі посідає перше місце в Україні за темпами повернення та відкриття підприємств. Ось що сказав з цього приводу очільник області: Протягом 2024–2025

На Миколаївщині загинуло двоє людей внаслідок затоплення спричинених терактом на Каховській ГЕС

Російський теракт на Каховській ГЕС призвів до загибелі двох мешканців Миколаївщини. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в «Медіацентрі Укрінформ» сьогодні. Мова йде про чоловіка та жінку. Про нові подробиці наслідків екоциду для Миколаївської області дивіться далі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Державні виплати для миколаївців: головне з брифінгу Оксани Єльчієвої

Через теракт, вчинений окупантами на Каховській ГЕС з Херсонської області евакуювали до Миколаєва декілька тисяч людей. З них 52 особи вирішили залишитись на території Миколаївщини. Директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва розповіла про допомогу, яку надають евакуйованим. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Попри

Юрій Гранатуров розповів про долю обласних об’єктів культури

Доля обласних об’єктів культури буде визначатися після закінчення війни. Про це в коментарі телекомпанії «МАРТ» розповів заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Відновлення будівлі Миколаївського художнього академічного драмтеатру, яка постраждала від ракетного удару, продовжать після закінчення бойових дій, повідомив заступник керівника

Обстріли, розмінування та план відбудови регіону: Віталій Кім про загальну ситуацію на Миколаївщині

Миколаївщина досі потерпає від обстрілів з боку російських окупантів. Найчастіше ворог атакує Очаківську та Куцурубську громади. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу для українського медіацентру.

Гендиректор Червоного Хреста Мардіні приїхав до Миколаєва

Під час зустрічі розглянули ряд технічних питань. У Миколаїв 2 вересня прибула делегація на чолі з генеральним директором Міжнародного Комітету Червоного Хреста Робертом Мардіні. Представники Червоного Хреста зустрілися з керівництвом Миколаївської обласної військової адмііністраціі для обговорення співпраці. Читайте також: До Миколаєва з візитом завітав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко У зустрічі

Жнива під ракетами та постійні обстріли: чим живе Миколаївщина сьогодні (ВІДЕО)

Внаслідок постійних обстрілів з боку Російської Федерації 6 683 об’єкти цивільної інфраструктури області зруйновано або пошкоджено, з них 4 362 – житлові будинки. Про це начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив під час брифінгу, передає телеканал «МАРТ».

Гатять всім, що лишилося: військова комендатура помітила дивну тенденцію під час обстрілів Миколаєва

Військова комендатура Миколаєва помітила зміну в характері ворожих обстрілів околиць Миколаєва. Тепер окупанти частіше застосовують далекобійну артилерію і рідше – реактивні системи залпового вогню. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У військовій комендатурі кажуть, тепер окупанти обстрілюють Миколаїв дещо інакше – частіше застосовують ствольну далекобійну артилерію і рідше –

Віталій Кім про ситуацію на фронті, посівну та відновлення водопостачання: деталі брифінгу

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу прокоментував ситуацію на південному фронті. За його словами, російські окупанти суттєво знизили свою активність, є деморалізованими і нині зосереджують свої зусилля на утриманні зайнятих раніше позицій на тимчасово окупованих територіях. Про найголовніше з брифінгу – у сюжеті телеканалу «МАРТ».  Останні дві

Віталій Кім про ситуацію в Миколаєві та області: головне з брифінгу

У п’ятницю, 13 травня, голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім поспілкувався з представниками медіа. Під час брифінгу він розповів про ситуацію у прифронтовому Миколаєві та регіоні, зокрема, прокоментував процес відновлення водопостачання, гуманітарне становище та вирішення проблеми з паливом. Телеканал «МАРТ» зібрав найголовніше із зустрічі.  У обласній військовій адміністрації підбили

Заступник глави ОП Кирило Тимошенко дав брифінг у Миколаєві: про що говорив

У Миколаївську область з робочим візитом завітав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Результатами поїздки поділився з представниками медіа. Телеканал «МАРТ» зібрав головні моменти з його брифінгу. Високопосадовець Офісу Президента Кирило Тимошенко приїхав у Миколаївську область, щоб особисто проконтролювати ситуацію з водопостачанням і, зокрема, його відновленням. Вода у Миколаєві є,

Захист культурної спадщини: як сьогодні працюють миколаївські музеї

На період воєнного стану музеї, що розташовані Миколаївщині закриті для відвідувачів. Робота працівників установ зараз сконцентрована на захисті своїх колекцій, а також охороні експонатів, убезпечення їх від пошкодження та знищення. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Ще в 2014 році російські військові довели, вони не лише агресори і вбивці,

Ситуація на південному фронті, вода у Миколаєві та посівна кампанія: головне з брифінгу Віталія Кіма 

На межі Миколаївської та Херсонської областей цілодобово тривають запеклі бої. Так ситуацію на південному напрямку фронту прокоментував голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу. Також очільник області озвучив терміни відновлення водопостачання у Миколаєві та розповів про перебіг посівної кампанії в регіоні, йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». За

Як миколаївці ставляться до «сухого закону», що запровадили через війну? — опитування ТРК «МАРТ»

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну голова Миколаївської ОВА запровадив так званий «сухий закон». У перші тижні війни в магазинах і супермаркетах була повна заборона на продаж будь-яких алкогольних напоїв. А вже за місяць вийшло розпорядження очільника області, яким ці правила послаблювались. Як миколаївці ставляться до обмежень пов’язаних з

Обстріли Миколаєва 3-4 квітня: події, хронологія, наслідки

3-4 квітня Миколаїв знову зазнав ворожих авіударів. Російські окупанти з території тимчасово окупанованої Херсонщини гатили по місту касетними снарядами з реактивних систем залпового вогню. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки місцевих жителів, транспортні засоби, об’єкти цивільної інфраструктури. Про це йдеться у сюжеті телеканалі «МАРТ». Як повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930