Під час зустрічі розглянули ряд технічних питань.
У Миколаїв 2 вересня прибула делегація на чолі з генеральним директором Міжнародного Комітету Червоного Хреста Робертом Мардіні.
Представники Червоного Хреста зустрілися з керівництвом Миколаївської обласної військової адмііністраціі для обговорення співпраці.
Читайте також: До Миколаєва з візитом завітав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко
У зустрічі брали участь заступник голови обласної Військової адміністрації Валентин Гайдаржи та начальник обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко.
Розглянули ряд технічних питань. Зокрема, варіанти відновлення якісного водопостачання в Миколаєві за участю цієї міжнародної організації і інші завдання, що стосуються нормального життєзабезпечення населення Миколаївської області в період війни.
Приїзд генерального директора Червоного Хреста Мардіні відкриває нові перспективи спільної співпраці в багатьох важливих технічних і фінансових проектах. Зустріч пройшла конструктивно.
Ми впевнені, що вже найближчим часом відчуємо її перші позитивні результати, – додав Юрій Гранатуров.
Читайте також: Миколаїв відвідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря
Нагадаємо, що 17 серпня, до прифронтового Миколаєва з робочим візитом прибув Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




