Тег: Миколаївська обласна військова адміністрація

У Миколаєві попрощалися з українським військовим Дмитром Олійником

У Миколаєві попрощалися з українським військовим Дмитром Олійником. Його життя обірвалося 29 березня внаслідок авіаудару по будівлі Миколаївської облдержадміністрації. Про це йдеться у сюжеті ТРК «МАРТ». Старший лейтенант Олійник був одним з тих, хто під час війни забезпечував охорону адмінбудівлі. Це велика втрата для всієї військової родини Миколаївщини, зітхає його

Економіка, соціальна сфера, гуманітарна ситуація: головне з пресконференції Віталія Кіма

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вперше з початку військових дій на Миколаївщині дав пресконференцію для представників, як українських, так і зарубіжних ЗМІ. Телеканал «МАРТ» виділив головні теми на які акцентував увагу керівник області: економіка, соціальна сфера, гуманітарна ситуація. Я нагадаю, що це була цивільна будівля, де працювало 200

Рятувальники досі розбирають завали Миколаївської ОВА: 14 людей загинули

Вранці 29 березня російські окупанти обстріляли будівлю Миколаївської обласної військової адміністрації. Внаслідок влучання ворожої ракети зруйнувалася центральна секція будівлі з 9 до 1 поверху. Наразі на місці трагедії досі працюють рятувальники.

У Миколаєві загинув ветеран АТО Дмитро Олійник

Сьогодні, 29 березня, внаслідок ракетного удару по будівлі Миколаївської обласної військової адміністрації загинули 12 людей. Серед них ветеран АТО та учасник міжнародних Ігор нескорених Дмитро Олійник.

Більшість снарядів орків не вибухають: голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів про розчарування дня

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив, що значна частина російських снарядів, які забрали ЗСУ, не розриваються.

На Миколаївщині створили міні-базу з контактами центрів з гуманітарних питань

Миколаївська обласна військова адміністрація опублікувала контакти координаційних центрів з надання інформації щодо евакуації, гуманітарних та соціальних питань й інші номери, за якими жителі області можуть отримати допомогу.

Мешканців Шевченківської ОТГ вивезли із пошкоджених обстрілами будинків

Сьогодні, 16 березня, на Миколаївщині евакуювали мешканців сіл Шевченківської ОТГ, будинки яких зруйнували чи пошкодили ЗС РФ. Про це пишуть на сторінці Миколаївської ОВА у Facebook. Там зазначають, що мирне населення вивезли на безпечнішу територію в межах регіону. Людей, крім представників місцевої влади, супроводжували рятувальники та поліція. Із селища Луч,

Ворог відступає, однак бомбить нас, — Віталій Кім дав брифінг іноземним журналістам

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім поспілкувався з представниками міжнародних ЗМІ. Він заявив, що російські окупанти намагаються відступати, однак продовжують вести обстріл Миколаєва на інших населених пунктів Миколаївської області. При цьому знищуючи не військові об’єкти, а стріляючи по мирному населенню та цивільній інфраструктурі. Про це повідомляє телеканал «МАРТ». Віталій

Нічний обстріл Миколаєва 11-12 березня: хроніка подій, наслідки атаки

Збройні сили російської федерації в ніч з 11-го на 12-те березня обстріляли Миколаїв ракетами із північно-східної сторони. Окупанти вели атаку як на Інгульський, так і на Центральний райони Миколаєва. Удари наносилися з російських реактивних систем залпового вогню «Град», «Смерч» та «Ураган». Найбільш активно обстріли велися пізно ввечері, а також вранці

Вночі російські окупанти обстріляли системами залпового вогню житлові квартали Миколаєва

Збройні сили російської федерація в ніч з 11-го на 12-те березня обстріляли Миколаїв ракетами із північно-східної сторони. За словами голови Миколаївської обласної військової адміністрації, окупанти вели атаку на Інгульський та Центральний райони Миколаєва. Удари завдавали з російських реактивних систем залпового вогню. Згодом почали з’являтися фото та відео наслідків обстрілів міста

Віталій Кім заявив, що готується контрнаступ на окупантів

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив про початок наступальної операції на окупантів. Про це він повідомив у своєму відеозверненні 8 березня. 8 березня 1944 року почалося звільнення Миколаївської області від загарбників. Перший населений пункт, який був звільнений – це Новий Буг. Було мало обстрілів, знаємо, що ворог виснажений, а ми

Були дві атаки, які захлинулися — Віталій Кім розповів, як Миколаїв відбив масивний напад рашистів

Окупаційні російські війська вкотре провалили спробу захопити Миколаїв, незважаючи на масивну атаку. Про результати оборони міста розповів голова Миколаївської обласної державної воєнної адміністрації Віталій Кім у своєму відеозверненні. За його словами, у захисті підступів до міста брали участь бійці Збройних сил України, територіальної оборони, службовці патрульної поліції, а також поліцейського

На варті спокою і правопорядку: як функціонує Миколаївська обласна варта

28 лютого голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім підписав указ про створення Обласної варти, яка буде очищати місто від мародерів та бандитів. Головна мета її роботи — це дотримання правопорядку та захист цивільного населення.  Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Дотримання правопорядку на території Миколаєва, запобігання зростанню рівню злочинності в умовах воєнного часу та

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930