Попри серйозні втрати бізнесу у перші роки повномасштабного вторгнення, ситуація на Миколаївщині суттєво покращується. Про це розповів начальник обласної військової адмінстрації Віталій Кім в етері телеканалу “Еспресо”. Область наразі посідає перше місце в Україні за темпами повернення та відкриття підприємств. Ось що сказав з цього приводу очільник області:
Протягом 2024–2025 років Миколаївщина посідає перше місце за показниками відновлення бізнесу, відкриття нового та повернення старого. У нас потужними темпами повертаються підприємства та відкриваються нові, зокрема завдяки партнерам. Бізнес відновлюється зараз максимально швидко. Ми працюємо і над великими проєктами, які будуть реалізовані відразу після нашої перемоги. Але в цілому у нас є перевиконання бюджету в порівнянні з минулим роком. Це ще не 2021 рік, але це вже набагато краще, ніж було торік. Тому ми продовжуємо нарощувати роботу з бізнесом для того, щоб створювати умови та відновлювати їх, тому що вони платять податки, за які ми всі живемо і працюємо.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




