Заступник глави ОП Кирило Тимошенко дав брифінг у Миколаєві: про що говорив

У Миколаївську область з робочим візитом завітав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Результатами поїздки поділився з представниками медіа.

Телеканал «МАРТ» зібрав головні моменти з його брифінгу.

Високопосадовець Офісу Президента Кирило Тимошенко приїхав у Миколаївську область, щоб особисто проконтролювати ситуацію з водопостачанням і, зокрема, його відновленням.

Вода у Миколаєві є, тож я саме для цього приїхав сьогодні сюди, аби пересвідчитися у цьому особисто. Також поспілкувалися з людьми і перевірили, як доставляється сьогодні вода до міста, — розповів він.

Кирило Тимошенко зізнався, перш ніж взятися за відновлення постачання води, українська сторона намагалась вести перемовини з окупантами, аби ті дали комунальникам дістатися до пошкодженого водоводу. Однак діалог по даному питанню не мав успіху.

Дивіться також: Відновлення водопостачання у Миколаєві: як йде робота над поверненням централізованого водопостачання

Також він зачепив тему роботи держслужбовців в умовах окупації. За його словами, кожен чиновник завчасно мав інструкції щодо порядку дій за таких обставин.

Перше, що стосується взагалі роботи місцевого самоврядування, державних службовців на тимчасово окупованих територіях — всім їм було ще в перші дні війни доведено інструкції під грифом «ДСК». ми не можемо розголошувати її подробиць, проте ця інформація була донесена до кожного чиновника через обласні військові адміністрації, — сказав Кирило Тимошенко.

Зі свого боку голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім прокоментував ситуацію з пожежами на Кінбурнській косі, яку спричинили наслідки ворожої атаки з боку Російської Федерації. Він пояснив, що вогонь там продовжує нищити місцеву територію і миколаївські пожежники не мають можливості дістатися до місця, аби усунути проблему. Потрапити туди можна лише з території тимчасово окупованої Херсонської області.

ДСНС у Херсоні працює, вони намагаються виїжджати і щось робити, але в них є обмеження від окупантів, куди ті їх пускають працювати, або ж не пускають, — зазначив Віталій Кім.

Кирило Тимошенко додав, що ситуацію з унікальною природною пам’яткою контролюють в Офісі Президента. Там зроблять усе можливе для її збереження. 

Нагадаємо, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що питання палива буде вирішено протягом одного-двох тижнів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram