
Дистанційні будні миколаївських закладів культури
Миколаївські культурні заклади та їх керівництво не дивлячись на всі складнощі та перешкоди, бачать у дистанційній роботі не тільки мінуси, але й плюси. Будинки і палаци культури після оголошення карантину перейшли в режим онлайн. Життя триває, а культура життєвонеобхідна кожній людині, тому працювати треба! До «Відділу культури» завітала директорка Тернівського












