“Тупий і ще тупіший”: Єрмолаєв про намагання підприємців ставити незаконні МАФи

25 травня на березі Намиву демонтували незаконний МАФ, який підприємці встановили на вихідних.

Про те, що на березі встановлюють кіоск, написала жителька Миколаєва у соцмережах, повідомляють у департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Ця ситуація нагадує сюжет фільму «Тупий і ще тупіший». На цьому місці вже була подібна споруда, яку прибирали. Знову встановлювали на вихідні з розрахунку на те, що служби не працюють, – прокоментував очільник департаменту Андрій Єрмолаєв.

У департаменті просять містян, які стали свідками встановлення МАФів, викликати поліцію. Правоохоронці одразу перевірять документи і в разі незаконних дій зупинять встановлення споруд.

Вкотре нагадую «підприємливим підприємцям», що встановити кіоск у вихідний день – не панацея. Пошкодуйте і свій, і наш час, – сказав Андрій Єрмолаєв.

Як відомо, 21 травня знесли незаконні споруди на «квітковому ринку» біля зупинки громадського транспорту 6-а Слобідська.

Нагадуємо, у Миколаївському районі поліцейські зупинили водія “Москвича” за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з ним помітили на задньому сидінні автомобіля зброю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram