СБУ викрила схему продажу БАДів, які «захищають» від COVID-19

Служба безпеки України викрила масштабний продаж несертифікованих біодобавок через інтернет, які нібито захищають від коронавіруса, а також мережу колл-центрів.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Продавці робили акцент саме на властивостях препаратів, які нібито посилюють захисні можливості організму від коронавірусу. Фактично комерсанти наживалися на страхах людей, вводячи їх в оману. Організувала продаж група компаній, яка спеціалізується на продажі біологічно-активних добавок, – йдеться у повідомленні.

На сайті, де продавався препарат, стверджується, що він «протягом двох днів допомагає усунути інфекційний процес і попередити ускладнення».

Фото: Служба безпеки України

Під час обшуків в офісах, колл-центрах і за місцем проживання підозрюваних вилучили документи та інструкції, що підтверджують їх протиправну діяльність. Також було виявлено понад 1,1 млн доларів США.

Співробітники Служби спільно з Головним Управлінням ДФС у Києві також встановили, що через продаж добавок та іншої продукції ділки ухилялися від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах. Своїми діями вони завдали збитки державному бюджету на суму понад 80 мільйонів гривень, – додали в СБУ.

Фото: Служба безпеки України

Нагадаємо, за час карантину СБУ виявила 370 розповсюджувачів фейків про COVID-19.

Як відомо, На Херсонщині СБУ викрило розкрадання коштів передбачених на боротьбу з коронавірусом.

Раніше повідомлялось, на Миколаївщині злочинці в медичних масках обікрали магазин ритуальних послуг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram