
Незважаючи на карантин у Миколаєві відбулась акція «Безсмертний полк»
9 травня, близько сотні миколаївців незважаючи на карантинні обмеження влаштували акцію «Безсмертний полк» і пройшлися маршем по вулиці Соборній. Відомо, що люди зібравшись біля арт-об’єкта «I love Mykolaiv», вишикувалися у колону, і з портретами загиблих родичів рушили до пам’ятника Ольшанцям. Примітно, що учасники акції не дотримувались дистанції в 1,5 метра




