
У центрі Миколаєва чоловік вистрибнув з восьмого поверху
У Миколаєві у неділю вранці, 17 травня, 52-річний чоловік вчинив самогубство, вистрибнувши з восьмого поверху. Про це пише «Преступности.НЕТ», посилаючись на інформацію відділу комунікації Головного управління Нацполіції у Миколаївській області. Подія сталася у багатоповерховому будинку по проспекту Центральному, 189. 52-річний чоловік вистрибнув з балкона квартири на восьмому поверсі і помер




