У NASA представили нові принципи освоєння Місяця

У Національному управлінні з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) представили оновлені принципи освоєння Місяця.

Про це директор NASA Джим Брайденстайн повідомив в Twitter.

Він зазначив, що США розраховують на партнерство з декількома країнами.

Коли ми знову доберемося до Місяця, важливо мати базову основу для досліджень, з якої всі погодяться. І якщо ви згодні з цими принципами, звичайно, ми були б раді, якщо ви візьмете участь у програмі «Артеміда». NASA розробляло правила разом з Державним департаментом і Національною радою з космосу, – заявив Джим Брайденстайн.

Документ отримав назву «Угода Артеміди» (Artemis Accords). Це новий звід стандартів і принципів з дослідження Місяця. Крім дослідження супутника Землі, США планують визначити, як добувати ресурси з його поверхні і способи захисту «об’єктів спадщини».

Угода названо на честь американської місячної програми «Артеміда».

При розробці угоди США взяли за основу договори по космосу 1967 року. Їх метою стане «створення безпечного і прозорого середовища, яке полегшить дослідження, наукову і комерційну діяльність на Місяці для всього людства».

Всі принципи оприлюднені на офіційному сайті агентства. Згідно з програмою, планується здійснити висадку першої жінки і наступного чоловіка на Місяці у 2024 році.

Нагадаємо, Пентагон опублікував розсекречені відео, які демонструють НЛО.

Як відомо, у Німеччині археологи знайшли бивень мамонта довжиною понад два метри.

Раніше повідомлялось, Ілон Маск оголосив продаж своїх активів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram