Фото: CNN.com

Пентагон опублікував розсекречені відео, які демонструють НЛО

Міноборони США офіційно опублікувало три коротких розсекречених відео, що показують загадкові «невпізнані летючі об’єкти».

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Йдеться про записи 2004 року, на яких показано зіткнення двох американських винищувачів з невідомим об’єктом біля Сан-Дієго, а також двох аналогічних роликах з кодовою назвою GO FAST (2015 року), опублікованих групою дослідників To The Stars Academy of Arts & Science в 2017- 2018 році.

За словами представника Пентагону Сью Гоф, уряд прийняв рішення офіційно оприлюднити ці відео для того, щоб «прояснити будь-які незрозумілості громадськості про те, чи були поширювані кадри реальними».

Після ретельного аналізу департамент встановив, що санкціонований випуск цих розсекречених відеороликів не перешкоджає будь-яким подальшим розслідуванням військових вторгнень у повітряний простір з боку невстановлених осіб, – зазначила Сью Гоф.

У 2007-2012 роках Пентагон вивчав підозрілі зіткнення пілотів з невідомими об’єктами в рамках секретної програми. Вона була запущена за вказівкою колишнього сенатора з Невади Гаррі Ріда і закрита з тієї причини, що були інші програми, що вимагали фінансування.

Дивіться також: МОН: Закінчення навчального року у ВНЗ буде дистанційним

Коментуючи офіційну публікацію цих записів, Гаррі Рід відзначив, що радий цьому. Також він підкреслив, що цей крок тільки «торкається поверхні» дослідження і доступних матеріалів про непізнані літаючі об’єкти.

США повинні серйозно і науково поглянути на це і будь-які потенційні наслідки для національної безпеки, – написав Гаррі Рід в Twitter.

Нагадаємо, китайські вчені заявили про успішне випробування вакцини від COVID-19.

Раніше повідомлялось, у Німеччині археологи знайшли бивень мамонта довжиною понад два метри.

Як відомо, додаток «Дія» поповнився послугою оформлення виплат по безробіттю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram