МОН: Закінчення навчального року у ВНЗ буде дистанційним

Виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій заявила, що студенти вищих навчальних закладів будуть закінчувати нинішній навчальний рік дистанційно.

Про це вона повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода.

Ми дали рекомендаційного листа закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік», – сказала Любомира Мандзій.

За словами керівниці МОН, період проведення сесії не буде зміщений.

Тобто викладачі закладів зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно складання іспитів, і сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідин закладів вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях, – заявила Мандзій.

Те ж стосується і випускних іспитів у вищих навчальних закладах, додала в.о. міністра.

Технічні можливості закладів вищої освіти були. І вони можуть організувати цей процес дистанційно, – додала вона.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки заявили, що терміни проведення ЗНО залежать від термінів карантину.

Раніше повідомлялось, Любомира Мандзій заявила, що в умовах карантину навчальний рік в українських школах завершиться не пізніше 1 липня.

Як відомо, прийом документів до перших класів перенесено.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram