ЗНО залежать від термінів карантину, – в.о. міністра освіти Любомира Мандзій

Міністерство освіти та науки повідомляє, що терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) залежать від термінів проведення карантину.

Про це під час прямого ефіру на Facebook-сторінці МОН заявила тимчасово виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Терміни проведення ЗНО залежать від термінів проведення карантину, – заявила Мандзій.

Якщо карантин завершиться до початку червня, то основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. Результати з’являться не пізніше 31 липня. Додаткова сесія почнеться 25 липня і триватиме до 11 серпня.

Дивіться також: Одиниці людей ходять в масках. Люди розслабилися, – Олександр Сєнкевич про збільшення кількості хворих на коронавірус

Якщо карантин завершиться до початку серпня, то основна сесія ЗНО пройде з 17 серпня до 4 вересня. Результати будуть не пізніше 17 вересня. Додаткову сесію МОН організує з 2 вересня по 6 жовтня.

Шановні випускники, заклади вищої освіти вас точно чекають. Вступна кампанія буде зміщена і терміни зміни вступної кампанії залежать від термінів зміни незалежного оцінювання, – резюмувала т.в.о. міністра.

Нагадаємо, Любомира Мандзій заявила, що в умовах карантину навчальний рік в українських школах завершиться не пізніше 1 липня.

Як відомо, прийом документів до перших класів перенесено.

Раніше повідомлялось, Сергій Бабак виступив від комітету на захист вчителів “Всеукраїнської школи онлайн”, яких критикують у суспільстві за помилки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram